Next Generation Academy | 2018

Aile şirketlerinin geleceğini birlikte şekillendirelim…

                                                   

 

Aile şirketlerinin yeni kuşak yöneticilerini zorlu görevlerine hazırlamak, şirketlerinin sürdürülebilirliğini sağlayabilmek ve ömürlerini uzatabilmesi amacı ile düzenleyeceğimiz Next Generation Academy başlıyor.

Deloitte Academy Türkiye olarak, 11 senede, 2.750’den fazla farklı kuruma sunduğumuz eğitim hizmetlerinden elde ettiğimiz tecrübemizi, Deloitte’un global ölçekteki aile şirketleri özelindeki tecrübesi ile birleştirip, Türkiye’ye uyarlayarak 15 günlük özel bir eğitim programı hazırladık. 

Program, binlerce müşterimiz ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin yanı sıra, Aile Şirketleri özelinde hazırlanan özel konular ile zenginleştirilmiştir. Mevcut eğitimlerimiz ise, yeni nesil bir yöneticinin ihtiyacına uygun olarak düzenlenmiş, teorik bilgilerin tazelenmesi ve pratik bilgiler ile güncel hayata uyarlanması üzerine yoğunlaşılmıştır. Programda, katılımcılar daha önce bildikleri konular ile karşılaşsalar bile, o bilgileri nasıl kullanacakları ve nasıl yorumlayacaklarını öğrenecekleri bir bakış açısı verilmesi hedeflenmektedir.

Eğitmen kadrosu, Deloitte Academy’nin yıllardır iş birliği içinde olduğu akademisyen/ danışmanlardan ve Deloitte Türkiye’nin eğitmenlik tecrübesi olan uzman yöneticilerinden oluşmaktadır.

Bu program bizde farklı bir heyecan yaratan, özel bir motivasyon ile hazırladığımız bir program oldu. Bu kadar çok uzmanın bir arada olduğu, bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı programın, meşalenin devrini kolaylaştıran, uyumlu, sağlıklı, verimli bir şirket ortamının yaratılması açısından fayda sağlayacağına inanıyoruz.

15 gün sürmesi planlanan eğitim sonunda, katılımcılar yarım gün, sınıf eğitimi dışında, bire bir uzmanlarımız ile çalışma imkanı bulacaklar; bireysel soru ve sorunlarını paylaşıp, deneyimli yöneticilerimizden görüş alabilecekler.

Program detayları için lütfen tıklayınız

 

Deloitte’un, aile şirketlerine yönelik hazırladığı Family Business Review bültenlerine ulaşmak için lütfen tıklayınız

 

 

 

 

Eğitim Bilgileri
Görüntülediğiniz Deloitte Academy Eğitimi ileriki bir tarihte gerçekleştirilecektir.

Eğitim ile ilgili talep ve görüşlerinizi bize iletmek için tıklayınız.
Planlanmış eğitimlerimizin listesi için tıklayınız.