home.slogan.alt
Eğitim Hizmetlerimiz > Sınıf İçi Eğitimler > Eğitimler > Muhasebe / Finans / Ekonomi > 2019 Eşiğinde Dünya ve Türkiye Ekonomisi Semineri

2019 Eşiğinde Dünya ve Türkiye Ekonomisi Semineri

(Eğitim süresi 1 gün, Kod: MU18)

Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu ile Ekonomi Semineri

Bizleri Nasıl Bir 2019 Bekliyor?

 

2008  küresel finansal krizinin ardından 2017 yılında dünya ekonomisi en iyi büyüme performansını gösterdi. Fakat 2018 yılı başından itibaren küresel büyüme hızında hem yavaşlama hem de ayrışma görüyoruz. ABD ekonomisi görece güçlü büyüme performansını sürdürürken başta Euro bölgesi ve Çin olmak üzere birçok ülke ve bölgede yavaşlama gözleniyor. 2019 yılına girerken önemli sorulardan birisi, ticaret savaşlarının ve küresel likidite koşullarının sıkılaşma eğiliminin arttığı bir dönemde, ABD ekonomisi de mi küresel yavaşlamaya dahil olacak yoksa ABD ekonomisinin gücü küresel ekonomideki düşüşü mü durduracak. AB’nin Brexit’den İtalya’daki sorunlara kadar nasıl çözüm oluşturacağından, Çin’in artan kırılganlıkları nasıl azaltacağına kadar birçok sorunun yanıtı 2019 yılının seyrini belirlemede önemli olacak.

 

Diğer taraftan, 2017 yılında çok güçlü büyüme gösteren Türkiye ekonomisi bu gücünü 2018 yılının ilk yarısında büyük oranda korudu. Arkasından Ağustos ve Eylül aylarında finansal piyasalarda yaşanan türbülans, ekonomide yavaşlama getirdi. Ekonomi yönetiminin açıkladığı Yeni Ekonomi Program’ı ilk aşamada ekonomide dengelenmeyi amaçlıyor. Tüm bu gelişmeleri değerlendirdiğimiz, 2019 yılında hem küresel ekonominin hem de Türkiye ekonomisinin makroekonomik görünümüne ve finansal piyasalardaki dengelere ilişkin projeksiyonlar yapacağımız eğitimimiz bir gün sürecektir.

 
İndirim Politikamız:

  • Eğitimimizde aynı kurumdan;

            3 ile 5 kişi arası katılımlarda %5
            6 ile 8 kişi arası katılımlarda %10
            9 kişi ve üzeri katılımlarda % 15 indirim yapılmaktadır.

  • Deloitte Türkiye alumni indirimi %10 olarak uygulanmaktadır.

* Birden fazla indirimden aynı anda faydalanılamaz. Böyle durumlarda en yüksek indirim oranı uygulanacaktır.

 

Eğitim Bilgileri
Fiyat (TL): 900 +KDV
Görüntülediğiniz Deloitte Academy Eğitimi ileriki bir tarihte gerçekleştirilecektir.

Eğitim ile ilgili talep ve görüşlerinizi bize iletmek için tıklayınız.
Planlanmış eğitimlerimizin listesi için tıklayınız.